Zgłoszenia do Skrzydlewska Cup 2014

Skrzydlewska-CUP-2014-1 Już ponad 40 szkolnych drużyn piłkarskich przysłało swoje zgłoszenia do Turnieju Piłkarskiego Skrzydlewska Cup 2014. Ze Skierniewic na liście jest jak na razie tylko Szkoła Podstawowa nr 9. Chęć udziału w rozgrywkach wyraziła też Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze.

– Przypominam, że lista startowa już otwarta i serdecznie zapraszam wszystkie szkoły z województwa łódzkiego – mówi Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego i organizator turnieju. – Im więcej uczestników, tym mecze bardziej emocjonujące, bo każdy zespół chce zagrać co najmniej w ćwierćfinale.

Tegoroczny turniej – jak co roku – jest adresowany do drużyn piłkarskich ze szkół podstawowych, które będą rywalizować w dwóch kategoriach: klasy I – III oraz klasy IV – VI. Mecze eliminacyjne oraz ćwierćfinały rozgrywane będą systemem każdy z każdym, w grupach, do półfinału awansują najlepsze zespoły z każdej z czterech grup. Pierwsze mecze eliminacyjne już 14 kwietnia, a wielki finał 16 maja.

41

– Przypominam, że każdy zawodnik dostanie koszulkę i spodenki piłkarskie, a najlepszy piłkarz turnieju odbierze puchar ufundowany przez Andrzeja Biernata, ministra sportu – dodaje poseł Skrzydlewska.

Zapisy można przysyłać mailem na adres sekretariat2@skrzydlewska.eu lub m.pawlak@skrzydlewska.eu, faksem pod nr 42 633 44 22, a także pocztą pod adresem Biuro Poselskie Joanny Skrzydlewskiej, ul. Piotrkowska 111, 90-425 Łódź.

Regulamin turnieju oraz formularze zgłoszeniowe na stronie www.skrzydlewskacup.eu