Szanowni Państwo!

Drodzy Państwo,

Są takie chwile w życiu człowieka, kiedy radość po ludzku łączy się ze wzruszeniem. Tak, bardzo się cieszę, że zostanę Posłem na Sejm RP VII kadencji. A jak tu się nie wzruszać, jeśli swój głos dla mnie oddaje aż 10268 osób! Dziękuję serdecznie za poparcie w tych wyborach.

 

Szczególne podziękowania składam mieszkańcom mojego miasta – Skierniewice. Głosowało tutaj na mnie 6251 osób.  Czuję, że jestem Wam, Drodzy Skierniewiczanie, potrzebna. Wasze zaufanie mobilizuje do pracy.

W Powiecie Skierniewickim poparło mnie 1025 wyborców. To są także bliskie mojemu sercu tereny. W gminie Skierniewice mieszkałam przez 23 pierwsze lata mojego życia.

Ziemię Rawską dopiero poznaję, a już poparło mnie tutaj 628 osób. W Rawie Mazowieckiej mam biuro poselskie i w nadchodzącej kadencji też będzie funkcjonowało.

W Opoczyńskim zagłosowało na mnie 315 osób, a w Tomaszowskim 727. Mam nadzieję, że uda nam się nawiązać bliższą współpracę. Chętnie też wybiorę się na spływ kajakowy Pilicą. Koleżanki z Platformy obiecały mi to przed wyborami.

Na Ziemię Piotrkowską w ostatnich miesiącach przyjeżdżałam kilkakrotnie. Pierwszy raz gdy na początku roku w Piotrkowie otwierana była filia Banku Spółdzielczego. Kiedy skończy się rozbudowa trasy S8 ze Skierniewic do Piotrkowa Trybunalskiego będzie się jechało nieco ponad godzinę. W samym mieście poparły mnie 394 osoby, a w powiecie 250. Musimy się lepiej poznać.

Rejon Bełchatowa to tereny z energią: dosłownie i w przenośni. Tutaj uzyskałam poparcie 431 osób.

Radomsko – miasto na drugim krańcu naszego okręgu. W całym powiecie uzyskałam 247 głosów. Myślę, że w przyszłym roku zalewajkę będziemy gotować razem.

Wszystkie te głosy złożyły się na sumę 10268. Takie poparcie dało mi mandat poselski. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę Państwa nadal reprezentować w polskim Parlamencie. I za to wszystkim dziękuję.

Chcę również w tym miejscu wyrazić moją wdzięczność tym, którzy pomagali mi w tej trudnej i bardzo pracowitej kampanii. Jesteście dla mnie ogromnym wsparciem.

Pozostaję z szacunkiem
Dorota Rutkowska