Sulik dla Doroty Rutkowskiej

Społeczność Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach przyznała poseł Dorocie Rutkowskiej nagrodę „Sulik”. Parlamentarzystka została uhonorowana w kategorii Serce dla Szkoły. Statuetkę odebrała podczas uroczystości Dnia Patrona Szkoły – ppłk. pil. Romualda Sulińskiego 3 marca br.

„Sulik” to nagroda przyznawana w ZS nr 4 od trzech lat, w trzech kategoriach: Osobowość Szkoły, Najlepszy Absolwent i Serce dla Szkoły. W tej ostatniej kategorii wyróżniane są instytucje, organizacje i osoby zasłużone dla szkoły. Poseł Rutkowska jest czwartą osobą, która otrzymała statuetkę w kategorii Serce dla Szkoły.

SulikDR

W uzasadnieniu przyznania nagrody członkowie kapituły, pod przewodnictwem Darosława Sadowskiego – dyrektora ZS nr 4, napisali m.in.:

„Dzięki Pani pomocy uczniowie wielokrotnie mieli możliwość zwiedzania Sejmu RP, poznania jego historii, zasad funkcjonowania i pracy polskich parlamentarzystów.
Wyrażamy wdzięczność za objęcie patronatem Biegu na Unijno-Ekologiczną Orientację, za zorganizowanie konkursu wiedzy o parlamentaryzmie, a także za każdą obecność na naszych uroczystościach szkolnych i okazywaną nam życzliwość”.

NagrodyZs4

ZS4

 

 

 

 

fot: Urząd Miasta Skierniewice