Skierniewice wygrały Skrzydlewska Cup 2012

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 9 ze Skierniewic zwyciężyła w Turnieju Piłkarskim Skrzydlewska Cup 2012, który w tym roku po raz pierwszy zorganizowała Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego. W turnieju dla podstawówek wzięło udział 80 drużyn z całego województwa łódzkiego.
Dziewiątka (na zdjęciu) wygrała w kategorii klas I-III. Ale to nie jedyny sukces młodych piłkarzy ze Skierniewic w tych zawodach. Drużyna Szkoły Podstawowej nr 5 zajęła drugie miejsce w kategorii klas IV-VI. – Podziwiam młodych zawodników za waleczność, ogromną ambicję, bo wszyscy walczyli jak o zwycięstwo w EURO 2012. Naprawdę jestem pod wrażeniem ich umiejętności – mówiła po finale Joanna Skrzydlewska. – Gratuluję wszystkim, dziękuję za udział w imprezie i zapraszam za rok, na drugą edycje mojego turnieju.