Promocja Skierniewic w CH Wola Park

40 portretów hollywoodzkich  aktorów uwiecznionych w obiektywie skierniewickiego fotografika, Michała Gałęzowskiego, przykuwało uwagę odwiedzających w październiku warszawskie Centrum Handlowe Wola Park. Wystawa tych wielkoformatowych fotografii promuje również miasto Skierniewice, które jest jej mecenasem.

Pomysł promocji Skierniewic w tej formie zrodził się dwa lata temu. – Byłam wówczas zastępcą prezydenta miasta i do moich kompetencji należała właśnie promocja – mówi poseł Dorota Rutkowska. – Uznałam, że warto zainwestować w wykonanie efektownych fotografii wielkoformatowych, które będą prezentowane w wielu miejscach w kraju i za granicą. Każda plansza opatrzona jest nowym logo Skierniewic. Ponadto na podkreślenie zasługuje fakt, że autorem jest skierniewiczanin, Michał Gałęzowski. To miło, że on sam jest dumny, że tutaj mieszka i zależy mu na promocji własnego miasta – dodaje poseł.

Wystawa pokazywana była kilkakrotnie. Gościła m.in. w Złotych Tarasach i na Lotnisku Okęcie. Pojechała również za granicę, na Węgry.