Posłanki organizują bezpłatne szkolenie

szkolenia_newJoanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Dorota Rutkowska, poseł na Sejm RP zapraszają mieszkańców Skierniewic i powiatu skierniewickiego na bezpłatne szkolenie. Warsztaty, które odbędą się 11 lutego o godz. 16.30, są adresowane do kobiet i mężczyzn zainteresowanych pogłębianiem swoich umiejętności interpersonalnych.

– Serdecznie zapraszam zainteresowanych umiejętnościami interpersonalnymi przydatnymi w pracy i życiu osobistym – mówi Joanna Skrzydlewska.

Uczestniczki i uczestnicy warsztatów dowiedzą się między innymi jak się zaprezentować, jak motywować się do działania, by osiągać wyniki i skutecznie realizować założone cele. Warsztaty, które potrwają około 2 godzin, poprowadzi Agnieszka Grys: trener, doradca biznesowy i coach, wykładowca Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Szkolenie w Skierniewicach odbędzie się 11 lutego o godz. 16.30 w Business Center przy ul. Rybickiego 8 (w sali nr 122). Zgłoszenia (liczba miejsc ograniczona) przyjmowane będą do 6 lutego pod nr tel. 46 880 92 18 lub 502 384 758 oraz pocztą elektroniczną e-mail: biuro@dorotarutkowska.pl, sekretariat@skrzydlewska.eu