Otwarcie biura w Bełchatowie

Oficjalne otwarcie bełchatowskiego biura poselskiego Doroty Rutkowskiej, poseł na Sejm RP, odbyło się w środę, 20 czerwca 2012r. Lokal przy ul. Kwiatowej 6 był wynajmowany przez panią poseł już w ubiegłym roku, ale teraz biuro rozpoczyna systematyczną pracę. – Razem z panią Joanną Skrzydlewską, posłem do Parlamentu Europejskiego, która również będzie miała tu swoje biuro, z początkiem lipca zatrudnimy troje pracowników – mówi poseł Rutkowska. – Będą oni dyżurować w poniedziałki i środy od godz. 16.30 do 18.30 – dodaje.


Dorota Rutkowska wyznaczy też niebawem terminy swoich przyjazdów do Bełchatowa. – Mam nadzieję, że mieszkańcy miasta i okolic skorzystają z mojej obecności tutaj, że podzielą się ze mną problemami tego regionu. Jeżeli tylko będę mogła pomóc, pomogę – obiecuje posłanka.

W oficjalnym otwarciu bełchatowskiego biura pani poseł wzięli udział przedstawiciele Platformy Obywatelskiej z miasta i powiatu. Byli m.in.: wiceprezydent miasta Janusz Mękarski i były poseł, radny sejmiku wojewódzkiego Włodzimierz Kula.