O marzeniach na warsztatach w Skierniewicach

DSC03432Jak realizować założone cele? Jak motywować się do działania? M.in. takie pytania stawiali sobie uczestnicy wczorajszych (11.02) warsztatów z trenerem, doradcą biznesowym i coachem – Agnieszka Grys w Skierniewicach. Bezpłatne szkolenie dla 30 osób zorganizowały Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego i Dorota Rutkowska, poseł na Sejm RP.

Wśród uczestników dominowały panie. Byli studenci, pracownicy firm, przedsiębiorcy i osoby poszukujące pracy. Większość osób przyszła na spotkanie, jak deklarowała, z ciekawości, potrzeby rozwoju, chęci zrobienia czegoś dla siebie. – Chcę się uchronić przed wypaleniem zawodowym – mówiła pani Bogusława, przedszkolanka z dużym już doświadczeniem.

DSC03441

– A ja właśnie przeżywam wypalenie zawodowe. Muszę coś zmienić w swojej firmie. Myślę o remoncie – oświadczyła pani Ewelina, młody przedsiębiorca.

Podczas dwugodzinnych warsztatów wszyscy określili swoje jedno, najważniejsze do realizacji w najbliższym czasie, marzenie. Agnieszka Grys podpowiadała, co trzeba zrobić, żeby prawdopodobieństwo spełnienia się tych marzeń było jak największe.

DSC03460

– Szkolenie w Skierniewicach cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zgłosiło się ponad 50 osób – mówi Joanna Skrzydlewska, poseł do PE. – W warsztatach może wziąć udział jednorazowo maksymalnie 30 osób, dlatego zdecydowałyśmy z poseł Dorotą Rutkowską, że zorganizujemy tu jeszcze jedno takie szkolenie. 28 lutego z panią coach spotkają się ci, którzy zostali wpisani wcześniej na listę rezerwową – informuje europosłanka.

DSC03464DSC03488DSC03500