Konwencja Platformy Obywatelskiej

IMG_2522Stawiam na Skierniewice” – z takim hasłem poseł Dorota Rutkowska startuje w listopadowych wyborach samorządowych na stanowisko Prezydenta Miasta Skierniewice. Kandydaturę parlamentarzystki na konwencji Platformy Obywatelskiej gorąco wspierali minister sportu i turystyki Andrzej Biernat, minister sprawiedliwości Cezary Grabarczyk oraz marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. Spotkanie odbyło się 19 października br. w budynku Business Center w Skierniewicach.

Decyzja o kandydowaniu była jedną z najtrudniejszych w moim życiu. Jeśli zostanę prezydentem Skierniewic, zrezygnuję z mandatu posła – mówi Dorota Rutkowska. Na niedzielnym spotkaniu parlamentarzystka przedstawiła główne założenia swojego programu wyborczego.

IMG_2299Na konwencji zaprezentowali się także kandydaci do sejmiku wojewódzkiego: Ryszard Pawlewicz ze Skierniewic oraz Hanna Marianna Moscardo-Malinowski z gminy Kowiesy.

IMG_2341Tego dnia można było również poznać kandydatów do Rady Miasta z ramienia partii PO we wszystkich czterech okręgach.

IMG_2407IMG_2433IMG_2478IMG_2509IMG_2536