Koniec roku

19 czerwca zakończył się rok szkolny 2018/2019. Poseł Dorota Rutkowska uczestniczyła w zorganizowanych z tej okazji uroczystościach w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa w Skierniewicach i Zespole Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie (powiat skierniewicki).

– Szkoła nadal trzyma wysoki poziom. Sukcesom i nagrodom nie było końca – mówiła parlamentarzystka po wizycie w skierniewickim liceum, którego jest absolwentką. – Dobrych, aktywnych, szalonych, ale bezpiecznych wakacji życzę wszystkim uczniom! Nauczycielom dziękuję za ten bardzo trudny rok i składam wyrazy szacunku – dodała.
W ZSO w Godzianowie poseł Rutkowska wzięła udział w zakończeniu roku szkolnego klas VI-VIII szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum. Nie obyło się bez łez, bo dla ósmoklasistów i gimnazjalistów to był ostatni dzień w szkole, a klasy były bardzo zżyte.
– Zakończenie roku szkolnego w Godzianowie było wyjątkowo uroczyste. W sali domu kultury spotkali się uczniowie, nauczyciele, rodzice, przyszedł także wójt gminy Andrzej Mozga. Było mnóstwo gratulacji, podziękowań, nagród, życzeń. A w tle plansza z napisem WAKACJE 2019. Niech to będą dobre wakacje! Dziękuję za zaproszenie – podsumowała parlamentarzystka.
Listy gratulacyjne i upominki od posłanki otrzymały Agata Pąśko i Weronika Krawczyk, absolwentki Gimnazjum w Godzianowie. Obydwie uczennice brały udział w tegorocznym Sejmie Dzieci i Młodzieży (1 czerwca).

fot. Biuro Poselskie Doroty Rutkowskiej