Jeśli chcesz założyć firmę…

Do 26 lutego można zapisać się na bezpłatne warsztaty „Przedsiębiorczość kobiet 45+”, które odbędą się w Bełchatowie 2 marca br. z inicjatywy Doroty Rutkowskiej , posła na Sejm RP i Joanny Skrzydlewskiej, posła do Parlamentu Europejskiego. Przedsięwzięcie skierowane jest do pań z województwa łódzkiego, a szczególnie Bełchatowa i okolic, nie mających pracy i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W czasie szkolenia będzie można uzyskać informacje, w jaki sposób otworzyć i prowadzić własną firmę, jak przygotować biznesplan oraz gdzie i w jakiej wysokości można zdobyć fundusze na rozpoczęcie, a później prowadzenie działalności gospodarczej.

Podczas spotkania przedstawione będą także możliwości zakładania przez osoby bezrobotne spółdzielni socjalnych. Uczestniczki uzyskają informacje na temat ich tworzenia, prowadzenia oraz źródeł finansowania.

Szkolenie odbędzie się 2 marca br. (sobota) o godz. 10 w Sport Hotelu w Bełchatowie (przy ul. 1 Maja 63). Zgłoszenia chętnych przyjmuje Arkadiusz Sopata pod nr tel. 604 145 311, e-mail: arek.sopata@poczta.onet.pl