Francuski wieczór

Doroczna Gala Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP) odbyła się w warszawskim Hotelu Sofitel Warsaw Victoria 9 lutego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 gości – prezesi największych firm z kapitałem francuskim, przedstawiciele kultury, polityki i mediów. Z zaproszenia skorzystała też poseł Dorota Rutkowska, która pełni funkcję przewodniczącej Polsko-Francuskiej Grupy Parlamentarnej.

Kolację na ten wyjątkowy wieczór przygotowali cenieni w środowisku kulinarnym szefowie kuchni: Wojciech Modest Amaro, Philippe Mille oraz Maciej Majewski, którzy wspólnie mogą pochwalić się aż trzema gwiazdkami Michelin – najwyższym wyróżnieniem w świecie gastronomii. Daniom towarzyszyły specjalnie wyselekcjonowane na tę okazję szampany, podkreślające walory smakowe przygotowanych potraw.

Gala CCIFP jest jednym z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, która zrzesza ponad 450 polskich i francuskich firm. Francja jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w naszym kraju.

fot. www.ccifp.pl i Biuro Poselskie Doroty Rutkowskiej