Biuro poselskie w Piotrkowie Trybunalskim otwarte!

Posłanka Dorota Rutkowska wspólnie z Joanną Skrzydlewską, Poseł do Parlamentu Europejskiego w sobotnie przedpołudnie odwiedziły Piotrków Trybunalski by w obecności zaproszonych gości otworzyć nowe biuro poselskie zlokalizowane w urokliwej i historycznej części miasta.

Piotrkowskie biuro jest piątym w regionie piotrkowsko-radomsko-skierniewickiem Doroty Rutkowskiej. Joanna Skrzydlewska w Piotrkowie otworzyła swoje jedenaste biuro w tym regionie. Obie Posłanki decyzję o utworzeniu swojej siedziby w Piotrkowie motywują chęcią poznania problemów lokalnej społeczności. – Mam nadzieje, że to biuro pomoże mi poznać jeszcze lepiej Piotrków i jego mieszkańców, sukcesy miasta oraz jego problemy – powiedziała Dorota Rutkowska. Poseł do Parlamentu Europejskiego Joanna Skrzydlewska dodała, że biuro sprawi, że piotrkowianie będą mogli jeszcze lepiej poznać Unię Europejską, jej struktury, a także możliwości jakie wspólnota przed nimi otwiera.

W otwarciu uczestniczyli m.in. Prezydent Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak, poseł na Sejm RP Elżbieta Radziszewska, radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Jakub Jędrzejczak, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Ludomir Pencina, prezes Towarzystwa Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Waldemar Domarańczyk, a także członkowie Koła Samorządowo-Europejskiego PO RP w Piotrkowie Tryb., oraz Koła Miejskiego PO.

Biuro w Piotrkowie znajduję się przy ul. Rycerskiej 6 i jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-19:00. Koordynatorem pracy biura jest Małgorzata Pingot.